River Thames, London

MEIST

Inpro Insurance Brokers.
Teie tulevik on kaitstud.

Inpro Insurance Brokers on noortest ja ambitsioonikatest maailmatasemel professionaalidest koosnev meeskond, mis alustas Eestis 2019. aastal. Meie eesmärk on tõsta meie olemasolevate ja uute klientide teenindus kõrgemale ja palju isikupärasemale tasemele, pakkudes erinevaid tüüpe kindlustuslahendusi nii äriklientidele kui ka eraklientidele. Samuti spetsiaalsete kindlustusprogrammide väljatöötamine või kohandamine, mis vastavad täpselt meie klientide vajadustele ning kindlustushuvile. Inpro Insurance Brokers OÜ on iseseisev kindlustusmaaklerettevõte, mis on kantud Finantsinspektsiooni kindlustusvahendajate nimekirja (www.fi.ee) Meie kindlustusmaaklerina tegevuse vastutus (Insurance Brokers Professional Indemnity) on kindlustatud summale 2 000 000 EUR Lloyd’s

Kindlustus on vajalik inimeste, nende tegevuse või vara kaitsmiseks ning samuti võimaliku õnnetuse tagajärgede leevendamiseks. Kahju korral oleme spetsiaalselt välja töötanud Inpro kindlustusnõuete abistamise programmi Inpro Claims Assistance (professionaalne kahjukäsitluse abi ettevõtetele ja eraklientidele), mille raames aitavad meie parimad spetsialistid kõigis kindlustusvaldkondades kõikide probleemide korral kindlustusnõuete menetlemisel. Inpro Insurance Brokers kindlustusmaaklerid peavad personaalset lähenemist igale kliendile väga oluliseks. Iga meie kaudu sõlmitud kindlustusleping peab vastama teie kindlustusvajadustele nii palju kui võimalik ja tagama turvatunde.

Kindlustusseltsid pakuvad väga erinevaid kindlustustingimusi, kuid Inpro Insurance Brokers kindlustusmaaklerid aitavad teil teha parima valiku, mis sobib just teile või teie ettevõttele. Kindlustusleping võib olla sõltuvalt riski kestusest ja parameetritest lühiajaline või pikaajaline ning meie Inpro Insurance Brokers'is usume, et väljakujunenud usaldus, millele tugineb Inpro Insurance Brokers kindlustusmaaklerite eksklusiivne lähenemine igale kliendile, on pikaajalise ja vastastikku kasuliku koostöö võtmeks mitmeks aastaks. Meie, Inpro Insurance Brokers kindlustusmaaklerid, tegelikult kaitseme teie tulevikku! Ei rohkem ega vähem. Oleme kliendi esindajad, oleme teie esindajad! Ja me oleme alati teie kõrval.

KOOSTÖÖPARTNERID