top of page

Ergo Insurance SE

 

ERGO on üks juhtivatest kindlustusseltsidest Eestis, pakkudes terviklikku valikut nii vara- kui elukindlustuslahendustest. ERGO Eesti teenuseid, teadmisi ning kogemusi usaldab üle 120 000 kliendi. ERGO Eestis töötab 270 inimest. Selts tegutseb Eestis 1990. aastast. ERGO kaubamärki hakati kasutama aastal 2001.

ERGO nime alla koonduvad Eestis kaks ettevõtet: kahjukindlustusselts ERGO Insurance SE ja elukindlustusselts ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal.

ERGO Insurance SE pakub mitmekülgseid varakindlustuslahendusi nii eraisikule kui ettevõtetele. ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal pakub terviklikku valikut elu- ja pensionikindlustusi.

Eestis tegutsevad ERGO ettevõtted kuuluvad ERGO Gruppi. Grupp on esindatud rohkem kui 30 riigis üle maailma keskendudes Euroopa ja Aasia turgudele. ERGO kuulub maailma ühte suurimasse, 1880. aastal loodud edasikindlustuskontserni Munich Re.

 

Eestis tegutsevaid ERGO seltse auditeerib Ernst & Young Baltic AS.

BTA Baltic Insurance Company

BTA Baltic Insurance Company on Baltimaade kindlustusturu liider, pakkudes laia valikut kahjukindlustusteenuseid. 2016. aastal sai ettevõtte suuraktsionäriks Euroopa üks suuremaid kindlustusgruppe Vienna Insurance Group AG.

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal

 

10. oktoobril 2019 allkirjastati leping, mille alusel ühendatakse Seesam Insurance AS ja ADB Compensa Vienna Insurance Group. Ühinemise otsuse taga on Seesami ja Compensa ühise omaniku Vienna Insurance Groupi soov oma tegevust Baltikumis optimeerida.

 

Lõplik ühinemine leidis aset 2020. aasta suvel. Ühinemise tulemusena Seesam Insurance AS kui juriidiline isik kadus, Seesami üksused Eestis, Lätis ja Leedus liideti ADB Compensa Vienna Insurance Groupi üksustega vastavas riigis. Eestis jääb kasutusele Seesami tuntud kaubamärk. 

If P&C Insurance AS

 

If pakub kahjukindlustusteenust Rootsi, Norra, Soome, Taani ja Balti riikide klientidele ning samuti rahvusvahelisi teenuseid Põhjamaade klientidele, kes tegutsevad välisriikides.

Alates 1. juulist 2009 on kindlustustegevus Baltikumis koondunud ettevõttesse If P&C Insurance AS. Ettevõte on registreeritud Eestis ning on Lätis ja Leedus esindatud filiaalidena

If Kindlustusel on Eestis üle 150 000 kliendi. Pakume erinevaid kindlustuslahendusi nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

Ergo
BTA
Seesam
If
Modern Office Building
bottom of page