Hambaravikindlustus

KELLELE?

Hambaravikindlustusega saavad liituda  kõik 19-70 aastased Eesti või välisriigi kodanikud tingimusel, et regulaarne hambaravi teostatakse Eesti hambaravikliinikutes.

MIS ON HAMBARAVIKINDLUSTUS?

 

Kindlustuslahendus, mis hüvitab Sulle kindlustusperioodil (1 aasta) tekkivad hambaravikulud kindlustuslepingutingimustes 

kokkulepitud määras ja tingimustel.

KINDLUSTUSKAITSE

 

Hambaravikindlustus pakub kindlustuskaitset regulaarse e. tavaravi (Eestis), õnnetusjuhtumi ravi (Eestis ja välismaal) ja suuvähi ravi vajadusel.

KÜSI PAKKUMIST

Kas oled töötajasõbralik ja hooliv tööandja? Soovid toetada töötajate töövõime säilimist ja vähendada seeläbi töövõimetuspäevase arvu? Kas Sinu jaoks on tähtis, et Sinu töötajad saaksid soodsamini ja kiiremalt lahenduse tervisemurele? Küsi pakkumist kohe, kirjuta meile: info@inpro.ee või saada päring.

Pakume individuaalset lähenemist igale kliendile pakkudes ettevõtte hambaravikindlustuse lahendust töötajate tervisekindlustuse või ravikindlustuse programmi raames või eraldi, vastavalt konkreetse ettevõtte nõudmistele ning võimalustele.

MAKSUSOODUSTUS


Alates 2018. aastast on ettevõtjatel võimalus maksuvabalt tasuda ravikindlustuslepingu kindlustusmakseid kuni 100€ kvartalis (400€ aastas) töötaja kohta.

Indikatiivne näidis

HAMBARAVIKINDLUSTUS TÖÖTAJATELE

Pronks
Hõbe
Kuld
Röntgenülesvõtted
30 €
40 €
60 €
Põhilised kergemad hambaravitööd
280 €
510 €
690 €
Põhilised raskemad hambaravitööd
690 €
780 €
1 150 €
Inplantaadid
-
670 €
1 100 €
Regulaarne hambaravi (EV)
1 000 €
2 000 €
3 000 €
Suvähi ravi
5 000 €
10 000 €
15 000 €
Õnnetusjuhtumi hambaravi (EV ja välismaal)
1 000 €
2 000 €
3 000 €
Kindlustusmakse kuus (x12)
27.96 €
42.66 €
66.63 €

Tegemist on indikatiivse kindlustusmakse määraga, mis sõltub ettevõtte töötajate arvust ja ettevõtte spetsiifikast. Hambaravikindlustuse puhul omavastutuse määr on alati 0%, kuid rakendub ooteaeg. Täpsema info saamiseks võtke ühendust meie spetsialistiga tel: 383 8118, email: info@inpro.ee

ROHKEM INFOT

  • Hambaravikindlustus on kindlustustoode, mis hüvitab Sulle Sinu kindlustusperioodil (1 aasta) tekkivad hambaravikulud kindlustuslepingutingimustes kokkulepitud määras ja tingimustel.

 

  • Hambaravikindlustus pakub kindlustuskaitset regulaarse e. tavaravi, õnnetusjuhtumi ravi (Eestis ja välismaal) ja suuvähi ravi vajadusel. Kõikide kindlustuskaitse alla e. hüvitamisele kuuluvate raviprotseduuride nimekirja leiad siit.

 

  • Hambaravikindlustusega saavad liituda  kõik 19-70 aastased Eesti või välisriigi kodanikud tingimusel, et regulaarne hambaravi teostatakse Eesti hambaravikliinikutes.

 

  • Hambaravikindlustusega liitumisel saad Sa kindlustada vaid nende hammaste, mis on Sul liitumise hetkel suus, ravikulud. Enne liitumist eemaldatud hammaste ravi e. asendamist implantaadi, silla või proteesiga kindlustus ei hüvita.

 

  • Olles liitunud hambaravikindlustusega võid Sa oma kindlustuskaitse saamiseks esitada hüvitamiseks Eesti misiganes hambaravikliiniku raviarved ja õnnetusjuhtumi korral ka välismaa litsentseeritud hambaravikliiniku raviarved.

 

  • Hambaravikindlustusega liitumiseks ei pea Sa tegema muud kui valima Sinu kindlustushuvile sobiliku kindlustuskaitsepaketi, tasumise meetodi (1-, 3- või 12-kordne makse), täitma kindlustusavalduse ja teostama kindlustusmakse või esimese osamakse.

  • NB! Sinu kindlustuskaitse hakkab toimima kohe peale kindlustusmakse või esimese osamakse tasumist kuid regulaarse ja suuvähi raviarveid hüvitatakse ravi korral peale ooteaega.

 

  • Hambaravikindlustuse kindlustusandjaks on AXA Gruppi kuuluv tüttarettevõte  XL Insurance Company SE Iirimaal. AXA Grupp on üks kolmest suurimast kindlustusseltsist maailmas. Kindlustusandjate stabiilsust ja tugevust näitab Finants Tegevuse Hinnag (Financial Strength Ratings), mis on  hinnang kindlustusandja võimele täita oma kohustusi kindlustusvõtjate ees. XL Insurance Company SE korral on finants tugevuse hinnanguks A+, mis antakse nendele kindlustusseltsidele, kellel on parim võime täita oma kindlustuskohustusi.