top of page
Image by Brooke Lark

Kindlustus Amazonis müüjatele

KÜSI PAKKUMIST

Kui päring on meieni jõudnud, siis sobiva lahenduse väljatöötamiseks analüüsime põhjalikult teie tegevusega seotud riske ning pakume teile erinevate kindlustusseltside võimalusi, millest saate valida endale kõige sobivama. Kirjuta meile: info@inpro.ee või saatke päring.

Inpro Insurance Brokers pakub individuaalset lähenemist igale kliendile leides lahendusi vastavalt konkreetse ettevõtte vajaduste ning nõudmistele.

Millised on Amazoni müüja kindlustusnõuded?

Amazon nõuab Amazon Pro müüjate jaoks ärikindlustust, mille brutotulu on igal kuul üle 10 000 € oma platvormi müügist. Amazon Services Business Solutions lepingu kohaselt on miinimaalsed limiidinõuded 1 000 000 € juhtumi kohta ja 1 000 000 € tootevastutuskindlustuse osas. 

 

Mõned müüjad võivad vajada kommertskatuskindlustust (või ülemäärase vastutuskindlustust), et suurendada oma vastutuse piirmäärasid.

 

Teie poliisides tuleb nimetada Amazon ja selle volitatud isikud täiendavate kindlustatutena. Müüjad peavad Amazonile saatma kindlustussertifikaadi, et tõestada, et neil on olemas kindlustuskaitse.
 

Miks vajavad Amazoni müüjad vastutuskindlustust?

Ärikindlustus aitab Amazoni müüjatel taastuda kulukatest õnnetustest, näiteks tulekahjust laoüksuses, mis hävitab teie laoseisu. Mõned poliitikad, nagu üldine vastutuspoliitika, on nõutavad, kui müüte teatud summa.


Inpro Insurance aitab Amazoni müüjatel leida poliisid, mis vastavad nende ainulaadsetele riskidele ja nõuetele. Täitke üks tasuta taotlus, et võrrelda kõrgeima reitinguga kindlustusseltside hinnapakkumisi.

Rohkem infot Amazoni müüja kindlustuse kohta leiad > siit.

Kuidas saada Amazoni müüja vastutuskindlustust?

Müük kõigub ja võite ootamatult avastada, et olete jõudnud künnisele, kus vajate kindlustuskaitset – kiiresti.

Amazoni müüjad saavad Inpro Insurance'iga kiiresti kindlustada, kui teil on oma äriteave käepärast.


Meie rakendus küsib teie ettevõtte kohta põhifakte, nagu tulud, järgmise aasta prognoositavad tulud ja töötajate arv. Inpro kindlustusega saad kindlustuskatte ja tunnistuse kolme lihtsa sammuga:

1. Vajutage nuppu "SAADA PÄRING"
2. Pärast teie taotluse saamist saadame teile lihtsa vormi, mis tuleb täita
3. Kinnitage meie pakkumine, tasuge oma poliisi eest ja hankige kindlustussertifikaat


Inpro Insurance'il on litsents töötada koos kõrgeima reitinguga kindlustusandjatega, et leida Amazoni kindlustusnõuetele vastav kindlustus, olenemata sellest, kas olete sõltumatu töövõtja või palkate töötajaid. Hankige kindlustus juba täna ja leidke meelerahu, teades, et teie ettevõte suudab ootamatuste üle elada.

Packages
bottom of page